Oj, nie wiem

Ostatnio nie piszę, bo nie wiem o czym pisać.

Jestem po grillu. Jeszcze żyję sesją. Od lipca zaczynam pracę i … co będzie, to będzie. Na pewno będę się starać.

Siedzę w domu i…. jem. Co z jednej strony jest przyjemne, ale drugiej straszne. Dodatkowe centymetry w talii mi niepotrzebne.

Koleżanka mamy ostatnio mnie zapytała, dlaczego mam matowe włosy. No mam. Są zniszczone, musiałabym je dosyć sporo obciąć, a nie chcę skracać. Może kiedyś. I nie zawsze też chce mi się nałożyć odżywkę, co jest błędem. Kiedyś bardziej o nie dbałam. Przestałam. I nie zakładam, że zacznę je znowu tak super pielęgnować dla jakiegoś faceta, jak sugerowała. W nosie już mam staranie się o uwagę i sympatię. Staram się tam, gdzie mi zależy i gdzie wiem, że otrzymam to samo w zamian. A jak wiem, że nie, to po co?

Chcę znowu wywołać parę zdjęć do albumu. Kupiłam ostatnio ładną drewnianą ramkę. Już wisi na ścianie. A dzisiaj nabyłam skrzydłokwiat i takim sposobem mam trzy kwiatki na parapecie w swoim pokoju, a nie dwa. ;) Choć ledwo go upchnęłam… Musiałam też zostawić kwiat na 3 godziny w samochodzie, a dzisiaj gorąco, więc nie pytajcie jak wyglądał, gdy wróciłam.

Wczoraj obejrzałam film pt. ,,Na pewno, być może”. Jeśli ktoś szuka czegoś lekkiego i romantycznego oraz trochę zabawnego to to jest właśnie taki film. ;)

26 Komentarze

  • Film fajny całkiem, a skrzydłokwiat też fajny. ;) Mi się podobają te białe listki w nim najbardziej. Skrzydełka ;D.

 1. O włosy nie musisz dbać dla nikogo, ale dla siebie warto:-)
  Skrzydłokwiat tez mam, nawet dwa, bo szybko rośnie i rozmnożyłam:-)
  Fajne filmy na wakacje mile widziane :-)

  • Oczywiście, dla siebie warto. Tylko mi się nie zawsze chce xD. W sumie cienkich włosów nie można też obciążać… Ech, niech są sobie, jakie są, byle nie wypadały, bo łysa nie chcę być ;D.

 2. Mimo, że mam faceta już od kilku lat to też czasem nie chce się dbać o te włosy, ale nie no warto zaaplikować trochę odżywki, bo na prawdę można zaszkodzić swoim włosom. Ale rozumiem cię, że czasem się nie chce.

  • Twoje włosy, nie jego xD. A no wiem, ale właśnie czasem się nie chce…. Mam też cienkie włosy, a ich nie można obciążać kosmetykami. Jak myję włosy to 5-10 minut i koniec, a z odżywką to pół godziny wychodzi…

 3. Dbanie o siebie , bycie dobrą dla samej siebie – to podstawy bycia swoim najlepszym przyjacielem … Tak tylko przypominam :) bo już kiedyś o tym mówiłyśmy szerzej . Dawno nie ćwiczyłaś z lustrem ;)
  Dlatego podpisuję się pod tym co mówi większość komentujących … :)
  A co do pracy to gratuluję i jestem przekonana , że świetnie sobie poradzisz . Pozdrawiam :)

  • A właśnie, że stałam ostatnio przed lustrem i sobie pomyślałam, że lubię kolor swoich oczu xD. Bo lubię. Zielone mam, no szarozielone, ale jak się pomaluję tak odpowiednio to są zielone, a przynajmniej tak sobie wmawiam xD. Dziękuję. Myślę, że będzie ok. Dam radę, przecież coś tam zobaczyłam i coś umiem. Najważniejsze się odnaleźć w tym wszystkim i zapoznać. ;)

 4. Ojojoj, coś czuję, że nie w formie jesteś, zmęczona chyba. Mam nadzieje, że w wakacje odpoczniesz i… razem z Tobą odpoczną włosy. I pewnie wtedy zaczną błyszczeć.

  • Tak, jak to pisałam to byłam zmęczona ;D. Mi tam moje włosy nie przeszkadzają, są jakie są i tyle. Wolno rosną, układać się specjalnie nie chcą xD. Końcówki podcinam co jakiś czas, odżywkę jak mi się chce to też nałożę albo chociaż spryskam taką bez spłukiwania, to częściej robię. No i tyle.

  • Ok, miłego oglądania. ;) Za pracę nie dziękuję, żeby się udało. A za talię dzięki ;D. Nie jest z nią tak źle, ale no lepiej nie kusić losu, gdy ma się tendencję do tycia. xD

 5. Swoją drogą – to dość nietaktowne wytykać komuś matowe włosy czy jakieś inne mankamenty…
  A co do wywoływania zdjęć do albumu – przypomniałaś mi o tym. Sama też muszę to zrobić koniecznie, bo coś się w tym aspekcie ostatnio zaniedbałam.
  Pozdrawiam ciepło! :)

  • Przeprosiła za to, że o to pyta, ale zapytać musiała xD. Nie mam tego za złe, ogólnie lepiej jak ktoś mówi ci coś w twarz, niż obgaduje za plecami. Doceniam odwagę i szczerość. Dla mnie też wygląd schodził zawsze na dalszy plan, inne rzeczy się liczyły. Potrafi zaboleć jedynie wtedy, gdy ktoś robi uwagi na temat mojej cery…. No właśnie, to trzeba wywołać. ;)
   Trzymaj się. ;)

 6. Ja do pracy będe wyrabiała książeczką sanitarno-epidemiologiczną.
  Zawsze możesz jeść wtedy, gdy jesteś głodna. Zaufaj swojemu organizmowi.
  Włosy najlepiej podciąć, potem się o tym przekonasz.

  • Ja już wyrabianie książeczki mam dawno za sobą, na szczęście. ;) Przydaje się taka książeczka, moja to się przeterminowała, do niczego jej jeszcze nie użyłam. Ooo i to jest pocieszające ;D. Dzięki. Tak, wiem, podcinam końcówki co jakiś czas. Nie chcę mocniejszego cięcia, bo moje włosy wolno rosną.

  • O właśnie to to. Obojętność. Przyda się ją zamienić na coś lepszego ;D. To mobilizacji życzę ;D. Mi w sumie też się przyda. xD

 7. Filmu nie widziałam, mam nadzieję, że kwiatek doszedł do siebie.
  Ja w lipcu dopiero zacznę czegoś szukać…
  Powinnaś być szczęśliwa sama ze sobą. Jeśli Ci odpowiadają takie włosy, to nie widzę problemu… Co Twojej koleżance Twojej mamy do tego?

  • Tak, lepiej mu ;D. W sensie odżył. ;) Mi tam nie przeszkadzają specjalnie. Zwykła ludzka ciekawość, czasem wkurzająca, ale co zrobić…

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.